2020 - PSDS Stąporków

Powiatowy Środowiskowy Dom Samopomocy
w Stąporkowie
Powiatowy Środowiskowy Dom Samopomocy w Stąporkowie
Przejdź do treści
GALERIA 2020
STYCZEŃ
20-lecie PCPR
W piątek, 17 stycznia Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Końskich obchodziło swój jubileusz. Imprezę podsumowującą 20 lat pracy PCPR uświetnili znakomici goście - przedstawiciele instytucji powiatowych i wojewódzkich, a także dyrektorzy i pracownicy placówek współpracujących z jubilatem. Uroczystości nie mogłyby się odbyć bez części artystycznej, za którą odpowiadali m. in nasi uczestnicy. Jacek, Joanna, Piotr, Agnieszka, Mariusz, Asia, Monika, Cezary i Wioleta przygotowali pod czujnym okiem Pani Agnieszki bardzo bogaty program - były wiersze, piosenki, taniec i co najważniejsze: przepis na szczęście.
LUTY
Walentynki
Za Nami Walentynki, święto zakochanych. Miłość to piękne uczucie, którym warto obdarzać ludzi dookoła. My serca mamy pojemne, kochamy swoich bliskich - rodzinę i przyjaciół, dlatego mamy co świętować.
MARZEC
Dzień Kobiet
Dzień Kobiet, dla Nas święto podwójne - raz, że mamy cudowne kobiety, a dwa jedna z nich - Kasia obchodzi urodziny właśnie 8 marca  Panowie, jak zawsze zafundowali nam miłą, tym razem słodką niespodziankę oraz piękne życzenia! Dziękujemy.
CZERWIEC
Grillowanie
Grill w reżimie sanitarnym? Dla Nas nie ma rzeczy niemożliwych. W końcu taka kiełbaska z grilla to cud miód, malina!
Zalew w Miłej
Miły spacer nad zalewem na Miłej, czemu nie?
WRZESIEŃ
Dzień chłopaka
Jaki jest najlepszy prezent dla chłopaka? Skarpetki! A dla fajnego chłopaka? Oczywiście - fajne skarpetki  A, że my mamy nie tylko fajnych ale też niezwykłych chłopaków to i skarpetki były niezwykłe.
Niezwykłe były też życzenia i całusy, bo przekazane zdalnie.
Wyjazd do rezerwatu przyrody Gagaty Sołtykowskie
Korzystając z pogody zwiedzamy urokliwe zakątki naszego powiatu. Tym razem podążyliśmy tropem dinozaurów i odwiedziliśmy pobliski rezerwat Gagaty Sołtykowskie, gdzie zachowały się ślady tych fascynujących zwierząt.
ZOO Leśne Zacisze
ZOO Leśne Zacisze to idealne miejsce na wrześniową wycieczkę. Oaza dzikich zwierząt, cisza, spokój i możliwość obcowania z naturą, a do tego piękna pogoda, czego chcieć więcej?
ZOO Safari w Borysewie
Celem naszej kolejnej wyprawy było ZOO Safari
w Borysewie.Uwielbiamy, polecamy.
PAŹDZIERNIK
Festiwal Piosenki Podwórkowej
W tym roku na Ponadregionalnym Festiwalu Piosenki Podwórkowej reprezentował nas Zbigniew Kusztal. Wykonał piosenkę  „Apaszem Stasiek był”, którą szybko zjednał sobie publiczność i jury konkursu. Festiwal z uwagi na sytuację epidemiczną odbył się zdalnie ale Zbyszek nawet przez szklany ekran robi piorunujące wrażenie ;-) Jego występ można podziwiać na naszym facebooku.
https://www.facebook.com/psdsstaporkow/videos/579542339424096

LISTOPAD
Wielkimi krokami zbliża się Boże Narodzenie. Dla Nas to czas bardzo pracowity. Co roku staramy się zachwycić Was świątecznymi dekoracjami własnej produkcji. Ten rok, jest jednak trochę inny, bo pandemia zmusiła Was kochani Uczestnicy do pozostania w domach. Ale, ale! Wasi instruktorzy nie próżnują i starają się w pojedynkę dorównać Waszym talentom. Jak myślicie, udało im się?
Stroiki świąteczne
GRUDZIEŃ
Idą święta, a jak święta to prezenty. Taki bożonarodzeniowy upominek potrafi poprawić humor chyba każdemu.
Prezenty świąteczne
Wróć do spisu treści